Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

wrzesień

Artykuły

Rozpoczynamy

2016-09-01
Powiększ zdjęcie

WITAJ SZKOŁO!

1września 2016 roku w Szkole Podstawowej im. Ewarysta Estkowskiego w Mikstacie odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego2016/2017.

Pani dyrektor Barbara Ilska powitała przybyłych gości: burmistrza Miasta i Gminy Mikstat pana Henryka Zielińskiego, przewodniczącego rady miejskiej  pana Łukasza Dybula, ks. proboszcza Krzysztofa Ordziniaka, przedstawicielkę rady rodziców panią Magdalenę Cieślę, rodziców, nauczycieli i młodzież. W sposób szczególny powitała pierwszoklasistów, jednocześnie życząc wszystkim uczniom jak najlepszych wyników w nauce, a nauczycielom zadowolenia i  satysfakcji z wykonywanej pracy w nowym roku szkolnym.

Czytaj więcej o: Rozpoczynamy

Nasi stypendyści

2016-09-02
Powiększ zdjęcie

Lista uczniów ze Szkoły Podstawowej w Mikstacie im. E. Estkowskiego, którzy otrzymali stypendium:

Czytaj więcej o: Nasi stypendyści

Demokratyczne wybory

2016-09-19
Powiększ zdjęcie

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO 

19 września 2016 roku w Szkole Podstawowej im. Ewarysta Estkowskiego w Mikstacie odbyły się wybory zarządu samorządu uczniowskiego.

Czytaj więcej o: Demokratyczne wybory

Ciekawe spotkania

2016-09-20
Powiększ zdjęcie

POMAGAJMY PSZCZOŁOM!

    20 września 2016 roku gościliśmy w naszej szkole pana Bogusława Szeredę, który jest zawodowym pszczelarzem i prowadzi gospodarstwo pasieczne w Brzezinach. Zaproszony gość przybył do nas w towarzystwie swoich przyjaciół - pszczół, które przywiózł w specjalnym ulu za szkłem, dzięki czemu dzieci miały możliwość obserwowania z bliska pszczelego roju i odszukania królowej matki.

Czytaj więcej o: Ciekawe spotkania

Wielkie sprzątanie

2016-09-22
Powiększ zdjęcie

AKCJA SPRZĄTANIE ŚWIATA

22 września 2016 roku Szkoła Podstawowa im. Ewarysta Estkowskiego w Mikstacie wzięła udział w akcji „Sprzątanie świata”.

Czytaj więcej o: Wielkie sprzątanie

Sobota, 2019-01-19

Imieniny: Erwiny, Henryka