Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Co nowego w bibliotece

Artykuły

Maj w bibliotece

2017-05-17

MAJ W BIBLIOTECE 

Zapraszamy wszystkich serdecznie do biblioteki szkolnej na niecodzienną wystawę książek z różnych stron świata. Do oglądania wystawy zapraszamy w dniach  8 - 23 maja 2017 roku.

Czytaj więcej o: Maj w bibliotece

Listopad w bibliotece

2016-11-14

Listopad  w bibliotece

W tym miesiącu zapraszamy klasy I-III do udziału w gminnym  konkursie  plastycznym „Bohaterowie Baśni braci Grimm w oczach dzieci”. Prace dzieci utworzą wystawę pokonkursową. Uczniów, rodziców i wszystkich pracowników szkoły zapraszam na kolejny kiermasz książek z Tuliszkowa. Chętnym uczniom przypominam o prowadzonych „Przerwach z książką”. W tym miesiącu nauczyciele klas I-III będą czytać fragmenty Baśni braci Grimm.

   Zapraszamy do biblioteki

Czytaj więcej o: Listopad w bibliotece

Październik w bibliotece

2016-10-10

Październik w bibliotece

Miesiąc październik to miesiąc bibliotek szkolnych. W tym miesiącu odbędzie się podsumowanie konkursu szkolnego „By czytać się chciało zrób zakładkę wspaniałą” w dniu 21października. Prace dzieci utworzą wystawę pokonkursową. W tym miesiącu zapraszamy uczniów klas I-IV na spotkanie z autorem książki pt. „Przygody Słonika Bombika”, Bogusławem Zemanem w dniu 24 października. Dla chętnych uczniów mamy propozycję wzięcia udziału w konkursie powiatowym, pt: „Jestem ilustratorem książki”.  

 Zapraszamy do biblioteki

Czytaj więcej o: Październik w bibliotece

Wrzesień w bibliotece

2016-09-20

Wrzesień w bibliotece

Witamy wszystkich czytelników w nowym roku szkolnym 2016/2017.

Czytaj więcej o: Wrzesień w bibliotece

Czwartek, 2018-12-13

Imieniny: Dalidy, Juliusza