Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

czerwiec

Artykuły

Dzień Dziecka w kl. I-III

2015-06-01
Powiększ zdjęcie

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO…

W ramach tegorocznych obchodów Dnia Dziecka dla uczniów klas I-III naszej szkoły przygotowano wiele atrakcji, wśród których znalazły się pokazy filmowe, gry i zabawy, wyjścia na spacery i wycieczki.

Czytaj więcej o: Dzień Dziecka w kl. I-III

Mistrzowie ortografii

2015-06-02
Powiększ zdjęcie

KONKURS ORTOGRAFICZNY KLAS III

 

Dnia 2 czerwca 2015r. w naszej szkole  odbył się Gminny Konkurs Ortograficzny pt. ,,Mistrz Ortografii", który adresowany był do uczniów z klas III Szkoły Podstawowej.Uczestnicy konkursu pisali dyktando pełne „pułapek” sprawdzających wiedzę oraz umiejętności z zakresu interpunkcji i ortografii.

Czytaj więcej o: Mistrzowie ortografii

Edukacyjne wycieczki

2015-06-03
Powiększ zdjęcie

WYCIECZKA DRUGOKLASISTÓW DO WROCŁAWIA

 

W dniu 3 czerwca 2015r. uczniowie klas drugich pod opieką wychowawczyń: Teresy Torba i Marii Szczepaniak oraz rodziców, pań: Magdaleny Cieśli, Izabeli Goździkowskiej i Marioli Pinkowskiej wybrali się na wycieczkę do Wrocławia.

Czytaj więcej o: Edukacyjne wycieczki

Spotkanie z absolwentem

2015-06-09
Powiększ zdjęcie

Spotkanie klasy IIa z absolwentką naszej szkoły

Dnia 9 czerwca 2015r. zajęcia w klasie rozpoczęły się od spotkania z panią farmaceutką – Magdaleną Mazurkiewicz. Pani Magda jest absolwentką naszej szkoły. Podzieliła się wspomnieniami, kiedy sama była dzieckiem i uczęszczała na zajęcia.

Czytaj więcej o: Spotkanie z absolwentem

Nasze wycieczki

2015-06-18
Powiększ zdjęcie

WYPRAWA DO WROCŁAWIA

 

18 czerwca 2015r. uczniowie klas IIIa i IIIb wraz z wychowawczyniami D. Nowetą i J. Sztukowską pojechali na wycieczkę do stolicy Dolnego Śląska – Wrocławia.

Czytaj więcej o: Nasze wycieczki

Środa, 2019-01-16

Imieniny: Mascelego, Walerii