Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

kwiecień

Artykuły

Tydzień profilaktyki

2015-04-20
Powiększ zdjęcie

ŻYJĘ ZDROWO I BEZPIECZNIE

W dniach 10-17.04.2015r. w klasach I-III odbył się KOLOROWY TYDZIEŃ PROFILAKTYKI pt: „Żyję zdrowo i bezpiecznie”. W tych dniach zorganizowano wiele działań mających na celu kształtowanie bezpiecznych zachowań w szkole, w domu i w ruchu drogowym; zapoznano uczniów z podstawowymi informacjami związanymi z profilaktyką uzależnień; promowano zdrowy styl życia oraz postawy proekologiczne. Każdego dnia dominował inny kolor ubioru, uczniowie spotykali się z ciekawymi ludźmi, wykonywali różne zadania.

Czytaj więcej o: Tydzień profilaktyki

Spotkanie z absolwentem

2015-04-24
Powiększ zdjęcie

SPOTKANIE UCZNIÓW KLASY VI A Z ABSOLWENTKĄ

SZKOŁY PODSTAWOWEJ W MIKSTACIE

Dnia 24 kwietnia 2015 roku podczas narady wychowawczej klasy VI a odbyło się spotkanie z absolwentką naszej szkoły - panią Urszulą Rosada. Pani Urszula Rosada jest bibliotekarką pracującą w Bibliotece Miejskiej w Mikstacie.

Czytaj więcej o: Spotkanie z absolwentem

Spotkanie z absolwentami

2015-04-24
Powiększ zdjęcie

Spotkanie uczniów klasy IVa z Absolwentami naszej szkoły 

            24 kwietnia uczniowie klasy IVa odwiedzili Absolwentów naszej szkoły – Państwa Janinę i Jana Biedów. Oboje Państwo byli uczniami naszej szkoły, a obecnie prowadzą gospodarstwo ogrodnicze w Mikstacie.

Czytaj więcej o: Spotkanie z absolwentami

Dzień otwarty

2015-04-29
Powiększ zdjęcie

WITAJCIE PRZYSZLI PIERWSZOKLASIŚCI!

 

29 kwietnia w Szkole Podstawowej w Mikstacie odbył się Dzień Otwarty dla przyszłych pierwszoklasistów i ich rodziców. Przybyłych gości powitali uczniowie ciekawym programem artystycznym, a dyrektor Barbara Ilska zapoznała z ofertą edukacyjną i opiekuńczą naszej szkoły.

Czytaj więcej o: Dzień otwarty

Biegi przelajowe

2015-04-26
Powiększ zdjęcie

BIEGI PRZEŁAJOWE W KOBYLEJ GÓRZE!

 

            Tradycyjnie już w dniu 26 kwietnia 2015 roku uczniowie Szkoły Podstawowej w Mikstacie brali udział w XXXII Ogólnopolskich Biegach Przełajowych o „Puchar Kocich Gór” w Kobylej Górze. Nasi zawodnicy zaprezentowali się znakomicie zajmując V miejsce drużynowo i następujące miejsce indywidualnie w swoich kategoriach wiekowych:

Czytaj więcej o: Biegi przelajowe

Środa, 2019-01-16

Imieniny: Mascelego, Walerii