Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

grudzień

Artykuły

Rozstrzygnięcie konkursu

2014-12-18
Powiększ zdjęcie

BOŻONARODZENIOWY KONKURS PLASTYCZNY

W grudniu, tuż przed świętami Bożego Narodzeniawychowawcy świetlicy zorganizowali konkurs plastyczny pt. „Boże Narodzenie na znaczkach pocztowych”. Skierowany był do wszystkich uczniów naszej szkoły.Celem konkursu było rozwijanie zdolności plastycznych uczniów oraz kultywowanie polskich tradycji bożonarodzeniowych, w szczególności wysyłanie bliskim kartek ze świątecznymi życzeniami.Do konkursu zgłoszono 25 prac. Uczniowie zaskoczyli jury kreatywnością, doborem materiałów, a także starannością wykonania. Uroczyste podsumowanie i ogłoszenie wyników oraz wręczenie dyplomów i nagród odbyło się 18 grudnia 2014 r. w sali świetlicy.

Czytaj więcej o: Rozstrzygnięcie konkursu

Sukcesy sportowe

2014-12-06
Powiększ zdjęcie

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ

 

II miejsce uczniów SP w Mikstacie w Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej Halowej !

W dniu 06 grudnia 2014 roku tradycyjnie w mikołajki odbył się VII powiatowy turnieju piłki nożnej halowej SP w Kobylej Górze. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Mikstacie wypadli w nim znakomicie zajmując II miejsce za gospodarzami z Kobylej Góry tracąc bramkę w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry.

 

Czytaj więcej o: Sukcesy sportowe

Akcja PCK

2014-12-05
Powiększ zdjęcie

ALE BYŁO SMACZNIE


W ubiegłym tygodniu 5 grudnia w naszej szkole odbyła się sprzedaż ciast i pierników. Rodzice upiekli przepyszne ciasta, które sprzedawaliśmy w szkolnej stołówce. Oprócz tego odbyła się również sprzedaż kartek bożonarodzeniowych wykonanych przez uczniów naszej szkoły.

 

Czytaj więcej o: Akcja PCK

Święty Mikołaj

2014-12-05
Powiększ zdjęcie

MIKOŁAJ W SZKOLE

Chociaż za oknami brak śniegu, to nastrój świąteczny w naszej szkole gościł już od samego rana. To zasługa Św. Mikołaja, który odwiedził nas 5 grudnia, pamiętając o każdej klasie i o każdym dziecku.

J. Sztukowska

 

 

Czytaj więcej o: Święty Mikołaj

Mikołajki

2014-12-05
Powiększ zdjęcie

MIKOŁAJKI W  KLASIE VI A 

       Dnia 5 grudnia 2014roku podczas narady wychowawczej odbyły się w klasie VI a klasowe Mikołajki. Uczniowie opowiadali o tradycji związanej ze Świętym Mikołajem a następnie otrzymali od świętego Mikołajka drobne upominki.  W klasie panowała niesamowita atmosfera.

Czytaj więcej o: Mikołajki

Środa, 2019-01-16

Imieniny: Mascelego, Walerii