Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

listopad

Artykuły

Halloween na lekcjach

2014-11-09
Powiększ zdjęcie

HALLOWEEN

 

W ostatnim tygodniu października uczniowie naszej szkoły na lekcjach języka angielskiego obchodzili Halloween. Początek lekcji polegał na wyjaśnieniu czym jest to  święto oraz omówieniu jakie są różnice między Polską a Wielką Brytanią.

Czytaj więcej o: Halloween na lekcjach

Dzień Zdrowego Śniadania

2014-11-09
Powiększ zdjęcie

SMACZNIE I ZDROWO

 

 

7 listopada 2014 roku uczniowie klas I-III obchodzili DZIEŃ ZDROWEGO ŚNIADANIA. W czasie przygotowywania zdrowego posiłku uczniowie, wcielając się w rolę małych kucharzy, wykazali się dużą wiedzą, samodzielnością i oryginalnością.

Czytaj więcej o: Dzień Zdrowego Śniadania

Święto Niepodległości

2014-11-09
Powiększ zdjęcie

DZISIAJ WIELKA JEST ROCZNICA - JEDENASTY LISTOPADA ! ...

 

Obchody Święta Niepodległości to nie tylko okazja do przybliżenia najmłodszym ważnych wydarzeń z naszej rodzimej historii, ale przede wszystkim swoista lekcja patriotyzmu i szacunku dla dziedzictwa kulturowego naszej Ojczyzny.

Czytaj więcej o: Święto Niepodległości

Drugoklasiści w piekarni

2014-11-20
Powiększ zdjęcie

WYCIECZKA DO PIEKARNI "VOGT" W PLESZEWIE

W czwartek 13 listopada 2014r. uczniowie klas drugich naszej szkoły wraz z opiekunami wybrali się na wycieczkę do Muzeum Piekarstwa Tomasza & Grażyny Vogt w Pleszewie. Pani, która prowadziła warsztaty opowiadała o tym, jak nauczyć wszystkich szacunku do chleba. A także, że chleb jest symbolem ciężkiej pracy wielu ludzi: rolnika, młynarza, piekarza.

Czytaj więcej o: Drugoklasiści w piekarni

Prawa Dzieci

2014-11-23
Powiększ zdjęcie

ZAJĘCIA O PRAWACH DZIECKA

 

Z okazji 25 rocznicy przyjęcia przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych Konwencji o Prawach Dziecka, która przypada 20 listopada, uczniowie klas I-III naszej szkoły szczegółowo zapoznali się z jej zagadnieniami.

Czytaj więcej o: Prawa Dzieci

Środa, 2019-01-16

Imieniny: Mascelego, Walerii