Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

październik

Artykuły

Udział w akcji PCK

2014-10-26
Powiększ zdjęcie

DZIEŃ WALKI Z UBÓSTWEM


Dnia 17 października obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Walki z Ubóstwem, którego celem jest zwrócenie uwagi na problem biedy i wykluczenia społecznego oraz podkreślenie solidarności i braterstwa z osobami dotkniętymi ubóstwem.

Czytaj więcej o: Udział w akcji PCK

Dziękujemy nauczycielom

2014-10-16
Powiększ zdjęcie

14 PAŹDZIERNIKA – DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

 

            13.10.2014 r. w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Nauczyciela. W uroczystości (oprócz dyrekcji, nauczycieli i uczniów) uczestniczyli goście, którzy złożyli serdeczne życzenia, podziękowania oraz gratulacje pracownikom naszej szkoły.

Czytaj więcej o: Dziękujemy nauczycielom

Jesienna wycieczka

2014-10-26
Powiększ zdjęcie

WYCIECZKA DO ANTONINA 

 

20 października 2014 roku grupa 35 uczniów z klas I-III oraz uczennice należące do samorządu świetlicowego pojechali na wycieczkę do Antonina, by podziwiać piękno jesiennej przyrody. Wyjazd był nagrodą za udział dzieci w różnych akcjach organizowanych przez wychowawców świetlicy szkolnej, a w szczególności w zbiórce makulatury, kasztanów oraz żołędzi.

Czytaj więcej o: Jesienna wycieczka

Zdrowo jem, więcej wiem

2014-10-26
Powiększ zdjęcie

AKTYWNIE PO ZDROWIE

 

Uczniowie klasy IIIb ze SP w Mikstacie, w minionym roku szkolnym, uczestniczyli w ogólnopolskim konkursie „Zdrowo jem, więcej wiem” w ramach programu „Aktywnie po zdrowie”.

Czytaj więcej o: Zdrowo jem, więcej wiem

Nasze bezpieczeństwo

2014-11-02
Powiększ zdjęcie

SPOTKANIE Z POLICJANTAMI I PSEM TROPICIELEM

 

23 października 2014 roku do naszej szkoły przybyli niecodzienni goście, panowie policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie i pies tropiciel.

Czytaj więcej o: Nasze bezpieczeństwo

Środa, 2019-01-16

Imieniny: Mascelego, Walerii