Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / Pracownicy szkoły

Pracownicy szkoły

Wykaz kadry pedagogicznej
 
Szkoły Podstawowej w Mikstacie
 
 
 
Lp.
Wykształcenie
Nazwisko i imię
Stopień awansu zawodowego
Nauczany przedmiot
 
1.
mgr
Ilska Barbara-  dyrektor szkoły
dyplomowany
zajęcia komputerowe
edukacja wczesnoszkolna
 
2.
mgr
Greinert Edyta - wicedyrektor szkoły
dyplomowany
wychowanie fizyczne
gimnastyka korekcyjna
 
3.
mgr
Zaremba Bernarda - kierownik świetlicy
dyplomowany
świetlica
WDŻ
 
4.
mgr
Banasiak Izabela
dyplomowany
j. niemiecki, rewalidacja, doradztwo zawodowe,
wiedza o społeczeństwie
5.
mgr
Bąk Ilona
dyplomowany
religia
 
6.
mgr
Dembnicka Jolanta
dyplomowany
wychowanie fizyczne
rewalidacja
7.
 
Dera-Kalina Dominika
stażysta
religia
 
8.
mgr
Fabiś Marta
dyplomowany
j. niemiecki, rewalidacja, ZKK,
 
9.
mgr
Frąckowiak Katarzyna
dyplomowany
j. polski
 
10. mgr
s. Gajowska Bogusława
dyplomowany
religia
 
11. mgr
Ibron Stanisława
dyplomowany
historia
plastyka
12.
mgr
Kałążny Rafał
dyplomowany
wych. fizyczne
 
13.
mgr
Kamińska Elżbieta
mianowany
język polski
 
14.
mgr
Kamiński Dariusz
dyplomowany
informatyka, technika,
edukacja dla bezpieczeństwa
15.
mgr
Krystek Jolanta
dyplomowany
wych. fizyczne
WDŻ
16.
mgr
Kucharska Agnieszka
mianowany
matematyka
 
17.
mgr
Maj Magdalena
dyplomowany
historia
 
18.
mgr
Mazurkiewicz Danuta
dyplomowany
biblioteka
 
19.
mgr
Michalska - Krawczyk Barbara
kontraktowy
j. angielski
 
20.
mgr
Niełacna Agnieszka
mianowany
j. angielski
 
21.
mgr
Niewiejska Izabela
dyplomowany
 świetlica
 
22.
mgr
Noweta Danuta
dyplomowany
edukacja wczesnoszkolna
 zajecia rozwijające kompetencje emocjonalno - społeczne
23.
mgr
Pastucha Jolanta
dyplomowany
przyroda, geografia
ZKK
24.
 mgr 
Pawlik Beata
mianowany
matematyka
 fizyka
25.  
Pietralczyk Dawid
kontraktowy
świetlica
 
26.
mgr
Pietrzykowska Aneta
dyplomowany
j. angielski
 
27.
mgr
Pikińska Barbara
dyplomowany
edukacja wczesnoszkolna
 biologia
28.
mgr
Przybyłek Adrian
dyplomowany
wych. fizyczne
 
29.
mgr
Raczak Monika
mianowany
zajęcia artystyczne
 
30.
mgr
Skrobacz Dorota
dyplomowany
edukacja wczesnoszkolna
 
31.
mgr
Stachurska Małgorzata
dyplomowany
język polski
 
32.
mgr
Stajszczyk Beata
dyplomowany
świetlica
 
33.
mgr
Staniszewska Łucja
dyplomowany
biologia, chemia
przyroda, WOS
34.
mgr
Stodolna Sara
 stażysta
muzyka
 
35.
mgr
Szczepaniak Maria
dyplomowany
matematyka, technika
 
36.
mgr
Szewczyk Karolina
dyplomowany
j. niemiecki
j. polski, rewalidacja
37.
mgr
Sztukowska Jolanta
dyplomowany
edukacja wczesnoszkolna
zajęcia rewalidacyjno - wychowawcze
38.
mgr
Ślęzak Dorota
mianowany
j. polski
 
39.
mgr
Tomala Urszula
dyplomowany
edukacja wczesnoszkolna
 ZKK
40.
mgr
Tomaszewska Jadwiga
dyplomowany
matematyka
 
41.
mgr
Torba Teresa
 
dyplomowany
edukacja wczesnoszkolna, świetlica
42.
mgr
Wala Krystyna
dyplomowany
j. niemiecki, logopedia,
ZKK, rewalidacja
43.
mgr
Wawrzyniak Grażyna
mianowany
biblioteka
 pedagog
 

 

Pracownicy administracyjnii 

  1. Ćwiertnia Wioletta
  1. Pogorzelak Paulina
 

Pracownicy obsługii

  1. Babarowska Łucja
  2. Kmiecik Tadeusz
  3. Łatacz Mariola
  4. Pastok Halina
  5. Szymańska Danuta
  6. Walczak Urszula

 

Środa, 2019-01-16

Imieniny: Mascelego, Walerii