Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Zaczarowany świat Andersena

PODSUMOWANIE GMINNEGO KONKURSU „ZACZAROWANY ŚWIAT BAŚNI ANDERSENA”. 

Dnia 27.11.2015r. w świetlicy szkolnej odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego organizowanego przez bibliotekę i świetlicę szkolną. W konkursie wzięło udział wielu uczniów ze szkół  gminy Mikstat.

Nadesłano 72 prace, które oceniono w 3 kategoriach wiekowych – uczniów klas I, klas II, klas III.

Prace cechowała różnorodność technik plastycznych, ciekawe i oryginalne wykonanie, pomysłowość i twórcze zilustrowanie tematu konkursowego.

Wiele pięknych prac wpłynęło na dużą ilość przyznanych nagród. Nagrodzeni uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i książki, a także słodki poczęstunek dla wszystkich uczestników.

Wszystkim uczniom gratulujemy i zapraszamy do kolejnego konkursu.

Oto lista nagrodzonych dzieci:

KLASY I

Alicja Kapała –SP Mikstat, klasa Ic  I miejsce

Julia Rachuta - SP Kaliszkowice Kal.

Nikola Sieradzka – SP Mikstat, klasa Ib  II miejsce

Hubert Fabisz - SP Biskupice Zab.

Leszek Frąckowiak – SP Biskupice Zab. III miejsce

Kaja Kramarczyk - SP Mikstat, klasa Ib 

Wyróżnienia

Wojtek Ławicki –SP Mikstat klasa Ia

Wiktor Kalina – SP Biskupice Zab. klasa I

Sandra Lisiecka - SP Mikstat klasa Ic

Filip Łuczak - SP Mikstat klasa Ib

Jakub Ślęzak - SP Mikstat klasa Ib

Dawid Ślęzak - SP Mikstat klasa Ib

Oliwia Golańska - SP Mikstat klasa Ib

Amelia Czekalska - SP Mikstat klasa Ib

Julia Matys - SP Mikstat klasa Ia

KLASY II

Jolanta Kramarczyk – SP Mikstat, klasa IIa, I miejsce

Filip Kłokowski - SP Biskupice Zab

Julia Słowińska – SP Mikstat, klasa IIb, II miejsce

Oliwia Ratajska – SP Kaliszkowice Kal.,

Rozalia Frąckowiak – SP Biskupice Zab., III miejsce

Maja Nieruchalska – SP Biskupice Zab.

Wyróżnienia

Jagoda Pawlak – SP Mikstat, klasa IIa

Roksana Komin – SP Biskupice Zab,

Julia Kasperska - SP Mikstat, klasa IIb

Barbara Berkowska - SP Mikstat, klasa IIb

Julia Babarowska - SP Mikstat, klasa IIb

Marzena Organista - SP Mikstat, klasa IIb

KLASY III

Wiktoria Berajter – SP Mikstat, klasa IIIb, I miejsce

Jakub Słowiński– SP Mikstat, klasa IIIb

Nadia Pawlak – SP Mikstat, klasa IIIb, II miejsce

Wojtek Olek - SP Mikstat, klasa IIIb

Wiktoria Sztukowska – SP Mikstat, klasa IIIb,, III miejsce

Julia Goździkowska – SP Mikstat, klasa IIIb,

Wyróżnienie

Karolina Kowalska – SP Mikstat, klasa IIIa,

Kinga Stempin - SP Mikstat, klasa IIIb,

Oliwia Goździkowska - SP Mikstat, klasa IIIb,

Wszystkie prace można obejrzeć na wystawie pokonkursowej w świetlicy szkolnej.

Autor: D. Mazurkiewicz

Galeria

Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie

Sobota, 2018-08-18

Imieniny: Bogusława, Bronisława
Sierpień
pnwtsrczptsond
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031