Nasze bezpieczeństwo

SPOTKANIE Z POLICJANTAMI I PSEM TROPICIELEM

23 października 2014 roku do naszej szkoły przybyli niecodzienni goście, panowie policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie i pies tropiciel.

Tematem rozważań było zachowanie bezpieczeństwa na drodze i konieczność noszenia odblasków. Policjanci także przestrzegali przed szkodliwością zażywania narkotyków i wskazywali na wynikające z tego  zagrożenie. Uczniowie z wielkim zainteresowaniem słuchali opowiadania panów policjantów o pracy psa tropiciela, zadawali pytania. Piesek zyskał sympatię zebranych. Każdy chciał go pogłaskać, aby w ten sposób wyrazić wdzięczność za jego służbę.Spotkanie przebiegało w niezwykle sympatycznej atmosferze. Każdy uczeń otrzymał odblaskowy upominek w kształcie słoneczka lub duszka.Czekamy na następne spotkanie.

Elżbieta Kamińska