Witaj szkoło

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

2014/2015

W dniu 1 września 2014 r. odbył się w nowej hali sportowej krótki apel z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2014/2015. W apelu wzięli udział goście w osobach: Burmistrza Miasta i Gminy Mikstat Pana Jacka Ibrona, Przewodniczącej Rady Miejskiej Pani Barbary Tomali,  Księdza Kanonika Krzysztofa Ordziniaka, Przewodniczącej Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej w Mikstacie Pani Renaty Kędzi, Przewodniczącego Rady Rodziców Publicznego Gimnazjum Pana Damiana Strzelczaka oraz rodzice, uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej i Publicznego Gimnazjum.

W nowym roku szkolnym powitała wszystkich Dyrektor Publicznego Gimnazjum w Mikstacie Pani Danuta Kamińska. Szczególne powitanie skierowała do uczniów klas pierwszych zarówno szkoły podstawowej jak i gimnazjum. Zaproszeni goście życzyli nauczycielom sukcesów zawodowych, natomiast uczniom bardzo dobrych wyników w nauce oraz licznych sukcesów w różnych konkursach i zawodach. Następnie uczniowie wierszem i piosenką powitali nowy rok szkolny.

Wszyscy mieli okazję zobaczyć nową halę sportową, która już wkrótce będzie do dyspozycji naszych uczniów. Widok jest imponujący.