Szkolne zmagania

BOŻONARODZENIOWY KONKURS PLASTYCZNY W ŚWIETLICY

Tradycyjnie, tuż przed świętami w świetlicy Szkoły Podstawowej w Mikstacie odbył się konkurs plastyczny „Święta pełne blasku”, który zorganizowali wychowawcy świetlicy szkolnej.

Celem konkursu było propagowanie tradycji świątecznych, zachęcanie do własnoręcznego wykonywania ozdób i dekoracji oraz rozwijanie zdolności plastycznych uczniów.  Do konkursu zgłoszono 62 ozdoby, do wykonania których mali artyści użyli różnorodnych materiałów: papier, tkaniny, piórka, makarony, płatki kosmetyczne, szyszki, cekiny, guziki  itp.
Komisja oceniała prace zwracając szczególną uwagę na zgodność z tematem, oryginalność pomysłu oraz estetykę pracy.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpiło 17 grudnia. Tegorocznymi laureatami są:

I miejsce:       1. Marta Piec kl.Ia

2. Julia Cieśla  kl. Ia

3. Dawid Goździkowski kl. VIb

II miejsce:     Gabriela Pikińska    kl. IIIa

III miejsce:    1. Wiktoria  Golańska kl.IIb

2. Kinga Jańczak kl. IIb

Wyróżnienia:

1. Izabela Organista kl.IIb

2. Damian Goździkowski  kl. IIa

Nagrodzeni i wyróżnieni otrzymali dyplom, czekoladę i nagrodę rzeczową. Wszyscy pozostali otrzymali  słodki upominek.  Przepiękne prace, które stanowią wspaniałą dekorację sali świetlicy, wprowadzają wszystkich w magiczny okres Świąt Bożego Narodzenia.

B.Z.

Czwartek, 2024-04-18