Biegi w Kobylej Górze

UDZIAŁ  UCZNIÓW  SZKOŁY  PODSTAWOWEJ  W  MIKSTACIE

W  OGÓLNOPOLSKICH  BIEGACH  PRZEŁAJOWYCH W KOBYLEJ GÓRZE

Dnia  9.05.2012r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Mikstacie wzięli udział w XXIX Ogólnopolskich Biegach Przełajowych „O Puchar Kocich Gór” w Kobylej Górze.

Celem zawodów była popularyzacja biegów przełajowych i zdrowego trybu życia. Uczniowie klasy III starowali na dystansie 800 m, uczniowie klas IV,V i VI na dystansie. Uczniowie naszej szkoły, którzy zajęli w zawodach najlepsze miejsca:

W kategorii klas VI:

Tomek Krawczewski: II – miejsce

Adam Gretkiewicz: VIII – miejsce

Mateusz Ciechanowski: IX – miejsce

Weronika Spalony: IX – miejsce

W kategorii klas V:

Jarek Pauś: VII - miejsce

Eryk Piec; VIII - miejsce

W kategorii klas IV:

Agata Głąbiak:  –miejsce

Julia Rachuta: V –miejsce

Filip Głąbiak: III – miejsce

Przemek Kędzierski: IV – miejsce

Adrian Gąsiorek: :XV-  miejsce

W kategorii klas III:

Szymon Bodura: I –miejsce

Weronika Świtała: IV – miejsce

Michał Stasierski: IV – miejsce

Uczniowie za miejsca od I –VI otrzymali pamiątkowe dyplomy, za miejsca od I- III  puchary i nagrody rzeczowe. Szkoła Podstawowa w Mikstacie zajęła w ogólnopolskich przełajowych biegach w Kobylej Górze drużynowo III – miejsce. Zawody przebiegły w miłej i przyjaznej atmosferze, a  udział w nich był wspaniałą okazją  sprawdzenia swoich możliwości i umiejętności a także rozwinięcia zdolności.