BO Z DZIEWCZYNAMI NIGDY NIE WIE,

OJ NIE WIE SIĘ...

Dzień Kobiet w naszej szkole, jak co roku nie przeszedł bez echa. Wszyscy chłopcy od samego rana pamiętali o święcie Pań i swoich koleżanek składając im życzenia i wręczając piękne wiosenne kwiaty.

Wśród słów powinszowań znalazły się też i te, które stanowiły motto programu rozrywkowego zaprezentowanego w tym dniu, a brzmiały:

8 marca dzień radosny-

dużo kwiatów, dużo wiosny.

Niech dziś dla Was słońce świeci,

niech Wam czas radośnie leci.

Życzymy Wam zbierania z życia

tylko najlepszych wrażeń

i spełnienia wszystkich marzeń".

Uczniowie uczęszczający do świetlicy przygotowali niespodziankę dla całej społeczności uczniowskiej- „Szkolny expres". Pomysł przedstawienia oparto na programie telewizyjnym. Występy nasycone były dobrym humorem, żartem, zabawą i piosenką wykonaną przez męską część naszej szkoły. Występujące na scenie dziewczęta starały się udowodnić publiczności, że tak naprawdę stać je na wszystko. Były piękne, błyskotliwe, spontaniczne i po prostu wyjątkowe.

W treść programu oprócz przeglądu wiadomości, prognozy pogody, serialu telewizyjnego i pokazów mody, wpleciono także koncert życzeń dla wszystkich pań pracujących w naszej szkole. Odczytanie znaczenia ich imion spotkało się z niemałym zainteresowaniem ze strony ich samych, jak i widowni.

Oczywiście Paniom wręczono też piękne i niezwykle trwałe wykonane z krepiny róże, aby przez cały rok przypominały im o tym magicznym święcie.

Uczniowie popisali się wspaniałą grą aktorską, a miły nastrój spotęgowała świetnie dobrana oprawa muzyczna i dekoracja. Wszystko to wprawiło widzów w radosny nastrój. Gromkie brawa były dla wykonawców nagrodą za ich wysiłek włożony w przygotowanie przedstawienia.

Ten wyjątkowy dzień upłynął wszystkim w miłej i przyjemnej atmosferze.