Sukces w biegach przełajowych

Uczniowie z  Mikstatu najlepsi w indywidualnych biegach przełajowych  klas IV – VI w powiecie ostrzeszowskim!

W dniu 18 maja 2016 roku w Ostrzeszowie odbyły się  Mistrzostwa Powiatu Ostrzeszowskiego Szkół Podstawowych w indywidualnych biegach przełajowych klas IV – VI organizowane przez Szkolny Związek Sportowy w Ostrzeszowie.

Świetnie wypadli w nich uczniowie z Szkoły Podstawowej z Mikstat zdobywając dwa złote medale. Złoto wywalczyli Michał Stasierski – klasa VI - SP Mikstat i Anna Bodura – klasa V - SP Mikstat, a wysokie lokaty zajęli również Artur Pawlak – VI m – klasa IV, Martyna Mazurkiewicz – V m – klasa V, Izabela Florczyk – XIV m – klasa IV, Marta Kubczak – XVI m – klasa V i Norbert Kędzierski – V m – klasa VI.

Najlepsi 3 zawodnicy z poszczególnych biegów otrzymali dyplomy i medale i  pojadą 2 czerwca 2016 roku na Finał Wojewódzki do Żerkowa.

Autor: R. Kałążny