Piękny dzień

RODZINNE SPOTKANIE W PRZEDBOROWIE

Uczestnictwo rodziców w życiu szkoły jest jednym z zadań wychowawczych realizowanych poprzez organizowanie wspólnych gier i zabaw, projektów, wycieczek i uroczystości szkolnych.

Dzień Dziecka to jeden z najpiękniejszych dni w roku. Z tej okazji uczniowie klasy Ia zaprosili swoich rodziców na plac ,, Pod Dębem” w Przedborowie by móc wspólnie 1 czerwca uczcić wszystkie trzy święta – Dzień Matki, Dzień Ojca i Dzień Dziecka. Atmosfera uroczystości była podniosła. Dzieci wierszem, tańcem i piosenką okazały swoim rodzicom wdzięczność i szacunek za ich miłość,  trud, cierpliwość i dobre serce, które tak wiele rozumie i tak wiele wybacza. Występy młodych artystów były nagradzane uśmiechem i gromkimi brawami. Na koniec pierwszaki odśpiewały ,,Sto lat” przy akompaniamencie duetu skrzypcowo – gitarowego Elizy i Igi Krząstek i wręczyły rodzicom laurki i kwiaty. Także i rodzice nie zapomnieli o swoich pociechach. Obdarowali dzieci upominkami i słodkościami życząc im dużo radości i spełnienia marzeń. Po części artystycznej uczestnicy Rodzinnego Spotkania udali się na wspólne grillowanie.

Cieszymy się, że mogliśmy spędzić ten dzień w tak wyjątkowy sposób.

Autor: U. Tomala