Grudzień w bibliotece

W miesiącu grudniu zapraszamy do biblioteki na wystawę nowości książkowych, które zostały zakupione do biblioteki szkolnej.

W okresie zbliżających się świat, zapraszamy wszystkich uczniów klas I-III na spotkania z książką przy choince. Wiele ciekawych utworów związanych z nadchodzącą gwiazdką czytać będą nauczyciele.

Uczniów klas IV-VI zapraszamy na przerwy z książką, kiedy to będziemy czytać nowości książkowe z naszej biblioteki.

Dnia 04 grudnia w bibliotece ,po raz kolejny, odbywać się będzie szkolny turniej warcabowy.

Młodszych uczniów zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, pt.: „Choinkowi goście”. Rozstrzygnięcie 08 stycznia 2016r.

CHOINKOWI GOŚCIE

Choinkę odwiedzili bohaterowie Waszych ulubionych książek. Przyjrzyj się ilustracjom, a następnie odgadnij autorów oraz tytuły książek.

Zapisz odpowiedzi na kartce, podpisz się na niej imieniem i nazwiskiem oraz podaj klasę.

Kartki z odpowiedziami przynieś do biblioteki szkolnej.

Konkurs trwa do 8 stycznia. Wśród kartek z największą ilością prawidłowych odpowiedzi zostaną wylosowane nagrody.

Zapraszamy do udziału

Poniedziałek, 2018-05-28