Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / Pracownicy szkoły

Pracownicy szkoły

Wykaz kadry pedagogicznej
 
Szkoły Podstawowej w Mikstacie
 
 
 
Lp.
Wykształcenie
Nazwisko i imię
Stopień awansu zawodowego
Nauczany przedmiot
 
1.
mgr
Ilska Barbara-  dyrektor szkoły
dyplomowany
zajęcia komputerowe
edukacja wczesnoszkolna
 
2.
mgr
Banasiak Izabela - wicedyraktor szkoły
dyplomowany
j. niemiecki, rewalidacja, doradztwo zawodowe,
wiedza o społeczeństwie
3.
mgr
Greinert Edyta- wicedyrektor szkoły
dyplomowany
wychowanie fizyczne
gimnastyka korekcyjna
 
4.
mgr
Zaremba Bernarda - kierownik świetlicy
dyplomowany
świetlica, WDŻ
5.
mgr
Bąk ilona
dyplomowany
religia
 
6.
mgr
Błaszczyk Milena
kontraktowy
język angielski
 
7.
mgr
Dembnicka Jolanta
dyplomowany
wychowanie fizyczne
rewalidacja
8.
 
Dera-Kalina Dominika
stażysta
religia
 
9.
mgr
Fabiś Marta
dyplomowany
j. niemiecki, rewalidacka, ZKK, świetlica
10.
mgr
Frąckowiak Katarzyna
dyplomowany
j. polski
rewalidacja
11.
mgr
Kałążny Rafał
dyplomowany
wych. fizyczne
 
12.
mgr
Kamińska Elżbieta
mianowany
język polski
 
13.
mgr
Kamiński Dariusz
dyplomowany
informatyka, technika, świetlica
edukacja dla bezpieczeństwa
14.
mgr
Krystek Jolanta
dyplomowany
wych. fizyczne
WDŻ
15.
mgr
Kucharska Agnieszka
mianowany
matematyka
 
16.
mgr
Maj Magdalena
dyplomowany
historia
 
17.
mgr
Mazurkiewicz Danuta
dyplomowany
biblioteka
 
18.
mgr
Mieszała Magdalena
kontraktowy
geografia
 
19.
mgr
Niełacna Agnieszka
mianowany
j. angielski
 
20.
mgr
Niewiejska Izabela
dyplomowany
 świetlica
 pedagog
21.
mgr
Noweta Danuta
dyplomowany
edukacja wczesnoszkolna
 zajecia socjoterapeutyczne
22.
mgr
Pastucha Jolanta
dyplomowany
przyroda, geografia
logopedia
23.
mgr 
Pawlik Beata
mianowany
matematyka
 fizyka
24.
mgr
Pitrzykowska Aneta
dyplomowany
j. angielski
 
25.
mgr
Pikińska Barbara
dyplomowany
edukacja wczesnoszkolna
 biologia
26.
mgr
Przybyłek Adrian
dyplomowany
wych. fizyczne
świetlica
27.
mgr
Raczak Monika
kontraktowy
plastyka
 
28.
mgr
Skrobacz Dorota
dyplomowany
edukacja wczesnoszkolna
 gimnastyka korekcyjna
29.
mgr
Stachurska Małgorzata
dyplomowany
język polski
 
30.
mgr
Stajszczyk Beata
dyplomowany
świetlica
 
31.
mgr
Staniszewska Joanna
kontraktowy
świetlica
 
32.
mgr
Staniszewska Łucja
dyplomowany
biologia, chemia
zaj. techniczne
33.
mgr
Szczepaniak Maria
dyplomowany
matematyka, technika
informatyka
34.
mgr 
s. Szczutkowska Ewa
mianowany
religia
 
35.
mgr
Szewczyk Karolina
dyplomowany
j. niemiecki
świetlica
36.
mgr
Sztukowska Jolanta
dyplomowany
edukacja wczesnoszkolna
 rewalidacja
37.
mgr
Sztukowski Stanisław
dyplomowany
muzyka
 
38.
mgr
Ślęzak Dorota
mianowany
j. polski
rewalidacja
39.
mgr
Tomala Urszula
dyplomowany
edukacja wczesnoszkolna
 ZKK
40.
mgr
Tomaszewska Jadwiga
dyplomowany
matematyka
 
41.
mgr
Torba Teresa
 
dyplomowany
edukacja wczesnoszkolna, świetlica
42.
mgr
Wala Krystyna
dyplomowany
j. niemiecki, logopedia,
ZKK, rewalidacja
43.
mgr
Wawrzyniak Grażyna
mianowany
biblioteka
 pedagog
 

 

Pracownicy administracyjnii 

  1. Ćwiertnia Wioletta
  1. Wróbel Patrycja
 

Pracownicy obsługii

  1. Babarowska Łucja
  2. Kmiecik Tadeusz
  3. Łatacz Mariola
  4. Pastok Halina
  5. Szymańska Danuta
  6. Walczak Urszula

 

Niedziela, 2017-11-19

Imieniny: Elżbiety, Faustyny