Pracownicy szkoły
Wykaz pracowników
Szkoły Podstawowej w Mikstacie
Kadra pedagogiczna:
Lp.
|
Wykształcenie
|
Nazwisko i imię
|
Stopień awansu zawodowego
|
Nauczany przedmiot
|
1.
|
mgr
|
Binkowska Beata - dyrektor szkoły
|
dyplomowany
|
matematyka, WOS
|
2.
|
mgr
|
Greinert Edyta - wicedyrektor szkoły
|
dyplomowany
|
wychowanie fizyczne
gimnastyka korekcyjna
|
3.
|
mgr
|
Jańczak Natalia - kierownik świetlicy
|
kontraktowy
|
j. polski, zajęcia świetlicowe
|
4.
|
mgr
|
Banasiak Izabela
|
dyplomowany
|
j. niemiecki,
doradztwo zawodowe,
informatyka, zaj. rew. - wych, robotyka
|
5.
|
mgr
|
Bąk Ilona
|
dyplomowany
|
religia, zajęcia świetlicowe
|
6.
|
mgr
|
Błaszczyk Milena
|
mianowany
|
j. angielski
wychowawca klasy 8a
|
7.
|
mgr
|
s. Czop Beata
|
dyplomowany |
religia
|
8.
|
mgr |
Dera-Kalina Dominika
|
kontraktowy |
religia, EDB
|
9.
|
mgr |
Fabiś Marta
|
dyplomowany
|
pedagog szkolny, pedagog specjalny, rewalidacja
|
10.
|
mgr |
Felich Daria
|
nauczyciel początkujący
|
muzyka
|
11. | mgr |
Ibron Stanisława
|
dyplomowany
|
historia, plastyka, zajęcia świetlicowe
wychowawca klasy 5a
|
12. | mgr |
Ilska Barbara
|
dyplomowany
|
edukacja wczesnoszkolna, informatyka
|
13.
|
mgr
|
Krystek Jolanta
|
dyplomowany
|
wych. fizyczne
|
14.
|
mgr
|
Kucharska Agnieszka
|
dyplomowany
|
matematyka
wychowawca klasy 4b
|
15.
|
mgr
|
Maj Magdalena
|
dyplomowany
|
historia, WOS
wychowawca klasy 6b
|
16.
|
mgr
|
Mazurkiewicz Danuta
|
dyplomowany
|
biblioteka
zajęcia świetlicowe
|
17.
|
mgr
|
Niełacna Agnieszka
|
dyplomowany
|
j. angielski
wychowawca klasy 4a
|
18.
|
mgr
|
Niewiejska Izabela
|
dyplomowany
|
przyroda, biologia,
zajęcia świetlicowe
|
19.
|
mgr
|
Noweta Danuta
|
dyplomowany
|
edukacja wczesnoszkolna
wychowawca klasy 3b
|
20.
|
mgr
|
Nowicka Klaudia
|
kontraktowy
|
psycholog szkolny
|
21.
|
mgr
|
Pastucha Jolanta
|
dyplomowany
|
geografia, biologia,
ZKK
wychowawca klasy 6a
|
22. | mgr |
Pietralczyk Dawid
|
mianowany
|
zajęcia świetlicowe
|
23. | mgr |
Pietrzykowska Aneta
|
dyplomowany
|
j. angielski
|
24.
|
mgr
|
Pikińska Barbara
|
dyplomowany
|
edukacja wczesnoszkolna
wychowawca klasy 1b
|
25.
|
mgr
|
Przybyłek Adrian
|
dyplomowany
|
wychowanie fizyczne
|
26.
|
mgr
|
Stachurska Małgorzata
|
dyplomowany
|
j. polski
wychowawca klasy 5b
|
27.
|
mgr
|
Staniszewska Joanna
|
mianowany |
edukacja wczesnoszkolna
wychowawca klasy 1a
|
28.
|
mgr
|
Suska Barbara
|
dyplomowany |
fizyka
|
29.
|
mgr
|
Szczepaniak Maria
|
dyplomowany
|
matematyka, technika, informatyka
wychowawca klasy 6c
|
30.
|
mgr
|
Sznajder - Wróbel Karolina
|
nauczyciel początkujący
|
edukacja wczesnoszkolna
wychowawca klasy 2a
|
31.
|
mgr
|
Sztukowska Jolanta
|
dyplomowany
|
edukacja wczesnoszkolna
zajęcia rewalidacyjno - wychowawcze
wychowawca klasy 3a
|
32.
|
mgr
|
Ślęzak Dorota
|
mianowany
|
j. polski
wychowawca klasy 7b
|
33.
|
mgr
|
Tomala Urszula
|
dyplomowany
|
zajęcia świetlicowe
|
34.
|
mgr
|
Tomaszewska Jadwiga
|
dyplomowany
|
matematyka
wychowawca klasy 7a
|
35.
|
mgr
|
Torba Teresa
|
dyplomowany
|
edukacja wczesnoszkolna
wychowawca klasy 2b
|
36.
|
mgr
|
Wala Krystyna
|
dyplomowany
|
logopedia, rewalidacja,
ZKK
|
37.
|
mgr
|
Zaremba Bernarda
|
dyplomowany
|
zajęcia świetlicowe
|
Pracownicy administracyjni:
- Ćwiertnia Wioletta
- Działak Patrycja
Pracownicy obsługi:
- Aleksandrowicz Sylwia
- Kmiecik Małgorzata
- Kmiecik Tadeusz
- Łatacz Mariola
- Matys Mieczysława
- Marczak Zbigniew
- Miedzianowska Maria
- Nowak Ewa
- Wolna Jolanta
Pomoc nauczyciela:
1. Kowalczyk Teresa
2. Szmaj Małgorzata
Informatyk:
1. Radziszewski Marek