Sukcesy w konkursach

KONKURS PLASTYCZNY pod hasłem:

„ŚWIĘTA Z ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM, CO PREZENTY NAM ROZDAJE”

18 grudnia 2013 r. w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Mikstat  miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu plastycznego przebiegającego pod hasłem:

„Święta z Świętym Mikołajem, co prezenty nam rozdaje”.

Konkurs adresowany był dla uczniów klas I-VI i cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno tych najmłodszych jak i tych starszych naszych uczniów. Na konkurs wpłynęło aż 70 prac, które uczniowie wykonywali pod kierunkiem swoich nauczycieli na lekcjach plastyki. Prace konkursowe prezentowały się pięknie, wykonane były różnorodnymi technikami plastycznymi. Stąd też wyłonienie finalistów okazało się bardzo trudnym zadaniem. Komisja postanowiła tym razem nagrodzić najmłodszych uczestników konkursu. Oto wyniki :

I miejsce –  Oliwier Bohen uczeń klasy  II a

II miejsce -  Julia Skoczylas uczennica  kl. III a

III miejsce – Julita Piec uczennica klasy III a

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i życzymy wymarzonych prezentów od Mikołaja.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów plastycznych!

Środa, 2024-04-17

Imieniny: Anicety, Klary