DZIEŃ PATRONA SZKOŁY

24 października 2013 r. w Szkole Podstawowej odbył się apel z okazji imienin patrona Ewarysta Estkowskiego.

W tym dniu wszyscy uczniowie byli odświętnie ubrani, a przedstawiciele klas stali na warcie przy sztandarze, aby godnie uczcić to święto. Podczas spotkania w świetlicy dla klas III-VI, osoby biorące udział w występie przybliżyły sylwetkę patrona naszej szkoły, a także wyrecytowały piękne wiersze o polskich kwiatach. Następnie odbył się mini konkurs wiedzy historyczno - współczesnej, w której wzięli udział reprezentanci klas IV. Na koniec Pani Dyrektor nagrodziła klasy, które wykonały najpiękniejsze laurki dla patrona szkoły. Słodycze ufundowane przez Samorząd Szkolny otrzymała klasa VB oraz VIB. Gratulujemy!!!

Czwartek, 2024-04-18

Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy