Zawody sportowe w Ostrzeszowie

UDZIAŁ UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ W MIKSTACIE

W ZAWODACH SPORTOWYCH W OSTRZESZOWIE

Dnia 30.09.2013r.odbyły się w Ostrzeszowie Drużynowe Powiatowe  Sztafetowe Biegi Przełajowe Szkół Podstawowych. Organizatorami zawodów był LKS „ORKAN” i Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Ostrzeszowie.

W zawodach uczestniczyło siedem szkół podstawowych z powiatu ostrzeszowskiego, a każdy z zawodników miał do przebiegnięcia 800m.

Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Julia Rachuta, Szymon Bodura, Weronika Sitkowska, Piotr Iwański, Agata Głąbiak, Filip Głąbiak, Weronika Grzesiak, Przemek Kędzierski, Michał Stasierski, Remigiusz Karolewski, Bartek Małecki, Weronika Świtała i Anna Bodura .

Na zawodach wszyscy mobilizowali się i dopingowali wiedząc, że na barkach każdego z zawodników ciąży odpowiedzialność za uzyskane miejsce.

Nasi zawodnicy zajęli w sztafetowych biegach przełajowych  IV – miejsce.

Zawodnicy otrzymali pamiątkowy dyplom, a po przyjeździe do szkoły koledzy nagrodzili ich gratulacjami i gromkimi brawami.

Zawody w Ostrzeszowie cieszą się wielką popularnością wśród uczniów naszej szkoły, dlatego uczestniczymy w nich każdego roku.