Nasze wycieczki

"DZIECIAKI NA MORZACH I OCEANACH"

W dniach 26.09.2013r.- klasy I i III oraz 27.09.2013r.- klasy II naszej szkoły wzięły udział w wycieczce do Kalisza.

Dzieci uczestniczyły w interaktywnej zabawie i nauce „Dzieciaki na morzach i oceanach”. Mali żeglarze zwiedzili replikę statku z okresu Wielkich Odkryć Morskich, zobaczyli stare mapy i skarby z mórz, a na pokładzie łodzi podwodnej poznali tajemnice dna morskiego. Niektóre klasy zwiedziły kaliski rynek, a także obejrzały filmy 3D pt: „Turbo” - to historia ślimaka, który marzył, by zostać gwiazdą wyścigów, "Samoloty" - to opowieść o małym samolociku, który marzył o wystartowaniu w wyścigu dookoła świata. Wycieczki były bardzo udane i dostarczyły ich uczestnikom wielu niezapomnianych wrażeń.