Konkurs gier komputerowych

Gry komputerowe stanowią powszechną formę spędzania wolnego czasu przez dzieci i młodzież. Ogromne znaczenie w tej rozrywce odgrywa odpowiedni dobór gier pod względem jakości. Wpływa to, na rozwój dzieci oraz wypracowywanie prawidłowych zachowań.

Oprócz dobrej zabawy, uczą dyscypliny, zgodnego współdziałania, szybkiego uczenia się, myślenia strategicznego, kreatywności, współpracy z rówieśnikami Sprzyjają rozwijaniu indywidualnych zainteresowań uczniów. Organizując uczniom czas wolny w czasie ferii zimowych w świetlicy szkolnej po raz kolejny został zorganizowany szkolny konkurs „Mistrz gier komputerowych". Konkurs cieszy się wielkim zainteresowaniem już od 2007r. W tym roku również został przeprowadzony w dwóch kategoriach wiekowych: kl. I - III i kl. IV - VI. Zwycięzcami zostali: I miejsce: Baraniak Dominik kl.a, Matylewicz Karol kl. V a, II miejsce: Gołębiewska Kinga kl. III b, Dolata Michał kl. V a, III miejsce: Nowak Radosław kl. V a. Zwycięzcy otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy.