Radosna szkoła

Mamy już „Radosną szkołę".

Bardzo chcielibyśmy, aby nasza szkoła była radosna, bezpieczna i przyjazna dzieciom, aby była miejscem, w którym są zabawki, w którym uczy się poprzez zabawę, miejscem zapewniającym dobrą opiekę i rozwój zainteresowań.

Pragniemy, aby edukacja stawała się coraz bardziej skuteczna, przyjazna i nowoczesna.

Rządowy program "Radosna Szkoła" pozwala wyposażyć szkoły w pomoce dydaktyczne różnego rodzaju, aby wszechstronnie rozwijać małych uczniów a także wspierać nauczycieli w realizowaniu podstawy programowej.

Z funduszy, które otrzymaliśmy od MEN zakupiliśmy już szereg nowych, ciekawych środków dydaktycznych. Mamy megaklocki, duże piłki, tunele, worki do skakania, letnie narty, nowe materace, kładkę, zjeżdżalnię i wiele innego sprzętu gimnastycznego. Zakupiliśmy także do klas instrumenty muzyczne, mikroskopy, globusy, klocki geometryczne, tablice magnetyczne z dopinanymi elementami, makatki, plansze dydaktyczne itp. materiał i przybory.

Dzięki programowi „Radosna szkoła" najmłodsi uczniowie będą mieli stworzone odpowiednie warunki, aby uczyć się w szkole także przez zabawę.