Biegi przełajowe

DRUŻYNOWE POWIATOWE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W OSTRZESZOWIE

Dnia 4.10.2016r.odbyły się w Ostrzeszowie Drużynowe Powiatowe  Sztafetowe Biegi Przełajowe szkół podstawowych. Organizatorami zawodów był LKS „ORKAN” i Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Ostrzeszowie.

W zawodach uczestniczyło siedem szkół podstawowych z powiatu ostrzeszowskiego, a każdy z zawodników miał do przebiegnięcia 800m.

Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:

Sztafeta dziewczyn: Martyna Mazurkiewicz, Martyna Kubczak, Izabella Florczyk, Natalia Kałkus, Julita Piec, Natalia Rachuta, Anna Przybylska i Alicja Lemierz.

Sztafeta chłopców: Artur Pawlak, Jakub Binkowski, Błażej Kantecki, Kacper Drzazga, Jakub Gąsiorek, Damian Goździkowski,  Michał Rachuta i Jakub Ciupek.

Na zawodach wszyscy mobilizowali się i dopingowali wiedząc, że na barkach każdego z zawodników ciąży odpowiedzialność za uzyskane miejsce.

Sztafeta dziewczyn zajęła w zawodach V –miejsce, sztafeta chłopców miejsce -VII.

Zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Zawody w Ostrzeszowie cieszą się wielką popularnością wśród uczniów naszej szkoły, dlatego uczestniczą w nich każdego roku.

Autor: J. Dembnicka