Spotkanie z absolwentem

SPOTKANIE UCZNIÓW KLASY VI A Z ABSOLWENTKĄ

SZKOŁY PODSTAWOWEJ W MIKSTACIE

Dnia 24 kwietnia 2015 roku podczas narady wychowawczej klasy VI a odbyło się spotkanie z absolwentką naszej szkoły - panią Urszulą Rosada. Pani Urszula Rosada jest bibliotekarką pracującą w Bibliotece Miejskiej w Mikstacie.

Podczas spotkania z uczniami podzieliła się własnymi wspomnieniami i refleksjami z czasów nauki w naszej szkole. Gość opowiadał o atmosferze panującej w szkole w latach 1967 – 1975 o nauczycielach i przedmiotach. Pani Urszula podkreśliła, jakie umiejętności i kwalifikacje wykształciła w niej szkoła, a które pomagają jej dziś w pracy.

Spotkanie miało niezwykły charakter i było przeżyciem dla uczniów tej klasy. Mam nadzieję, że cenne uwagi, mądrości, refleksje które uczniowie wynieśli ze spotkania staną się jednocześnie wskazówką i motywacją do osiągania przez nich znaczących życiowych sukcesów.

Autor: Jolanta Dembnicka