Karnawał, zabawa, przebierańcy...

ZABAWA KARNAWAŁOWA

11 stycznia 2016 r. w  naszej szkole odbył się bal karnawałowy. W zabawie wzięli udział uczniowie klas I-VI.

Dzieci bawiły się przy znanych wszystkim hitach muzycznych i  pod przewodnictwem pań „Teatru Forma” z Białegostoku, które wymyślały zabawy dla wszystkich tancerzy. Uczniowie bawili się wyśmienicie, a wielu z nich przyszło na bal w przebraniach karnawałowych. Wśród przebierańców były księżniczki, kotki, czarownice, wampiry  i wiele różnych postaci z bajek. Na bal przybyła także Pszczółka Maja, która uczestniczyła w zabawach razem z dziećmi oraz  gwiazdor i ten  rozdał uczestnikom balu paczki. Jedną z głównych atrakcji było malowanie twarzy. Wszyscy  uczniowie wyszli z imprezy zadowoleni i mimo, że już po świętach obdarowani prezentami.

Autor: B. Stajszczyk

Środa, 2024-04-17