Pożegnania nadszedł czas

TAK SIĘ BAWIĄ KLASY SZÓSTE!

„ Już wspólnej drogi pryska czar
               Ostatni uścisk rąk;
                   Niech serca nasze grzeje żar
                            Najmilszych wspomnień krąg.”

Już po raz kolejny w naszej szkole została zorganizowana dyskoteka na zakończenie szkoły podstawowej. We wtorek 16 czerwca 2015 roku bawili się uczniowie klasy VI a i VI b pod opieką swoich pań wychowawczyń: Jolanty Dembnickiej i Stanisławy Ibron. Uczniowie sami zadbali o słodki poczęstunek  i napoje podczas zabawy. O oprawę muzyczną zadbał DJ. Filip Matysiak z klasy VI a.

Dyskoteka rozpoczęła się o godzinie 1630. Wszyscy bawili się znakomicie, były popisy taneczne, śpiewy i żarty. Uczniowie mogli po raz ostatni  usiąść przy wspólnym stole, powspominać i nacieszyć się ostatnimi  chwilami razem. Zabawa trwała do godz.2000

Podczas tej dyskoteki towarzyszyło nam wiele radosnych i śmiesznych sytuacji. Były to nie zapomniane chwile, które na zawsze zostaną w naszej pamięci.

Autor: S. Ibron