Dla dzieci

ZBIÓRKA PRZYBORÓW SZKOLNYCH

Sympatyczną niespodziankę dla wychowanków Domu Dziecka w Ostrzeszowie przygotowali uczniowie naszej szkoły przy wsparciu s. Ewy Szczutkowskiej oraz p. Agnieszki Niełacnej.

Między 14 a 18 maja 2018 r. w pokojach nauczycielskich znajdowały się kartony, w których uczniowie mogli umieszczać nowe przybory szkolne po to, by podarować je wychowankom ostrzeszowskiej instytucji z okazji Dnia Dziecka. Pomysł zbiórki spotkał się z pozytywnym odzewem, a w efekcie zebrano rzeczy niezbędne każdemu uczniowi w szkole – zeszyty, farby, bloki rysunkowe, długopisy, ołówki i wiele innych.

W środę 13 czerwca 2018 r. w godzinach popołudniowych delegacja uczniów wraz z jednym z rodziców oraz nauczycielką p. Agnieszką Niełacną, pojawiła się w Domu Dziecka w Ostrzeszowie  i przekazała zebrane przybory. Gości z Mikstatu spotkało ciepłe przyjęcie, a sympatyczny gest wykonany przez uczniów naszej szkoły został zauważony i doceniony.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom zbiórki za okazaną wrażliwość i mamy nadzieję, że tego rodzaju wsparcie dla Domu Dziecka w Ostrzeszowie stanie się tradycją w naszej szkole!

Autor: A. Niełacna

Czwartek, 2024-04-18